ארטישאוקייס מוזיקה מירושלים

ארטישואוקייס: מוזיקה מירושלים

מיזם חדש של קהילת המוזיקאים והמוזיקאיות בירושלים אממ”י בשיתוף המחלקה למוזיקה בעיריית ירושלים, מביא לקדמת הבמה את המיטב מתוך סצנת האינדי הירושלמית ממגוון סגנונות וז’אנרים –  הסצנה הירושלמית היא אחת הסצנות המגוונות והמרתקות ביותר בתעשיית המוזיקה בארץ ובעולם, היא מכילה בתוכה מגוון בלתי נדלה של סגנונות וכישרון שרק מחכים לפרוץ ולצאת החוצה, החלטנו להפיק את ארטי-שואוקייס כדי לתת את הבמה הראויה ליוצרים המעולים של העיר.

ארטישואוקייס מציגים השנה את תמר שכטר, אוריה הרוש ו-Qerenne בשלושה Live EP ואת נמרוד קינן בסינגל בונוס, ארבעה מוזיקאים ומוזיקאיות ייחודיים ושונים מאוד, המשותף ביניהם הוא הנוכחות הבימתית המהפנטת והכישרון המוזיקלי שנודף מכל צליל שהם מוציאים.

הפקה וניהול מוזיקלי – שניר להב | צילום ועריכת וידאו – גיל ישי | הקלטה – דולב סולומון

מיקס ומאסטר – ירון סאפר | גרפיקה – אלעד אלחרר

הפרויקט הוקלט וצולם בקניה 4 ירושלים

אוריה הרוש הוא יוצר צעיר שכותב ומלחין מוזיקת פופ עכשוויות, איכותית ועמוקה דרך יצירת שפה פנימית ורוחנית שייחודית לו. הרוש מנגן על עוד ופיתח שפה חדשה בנגינה על עוד, תוך שילוב אלמנטים מודרנים והתייחסות לנגינה המסורתית.

צילום גיל ישי

זמרת, יוצרת ומפיקה עצמאית, שהיצירה שלה מובלת ע״י נוכחות ווקאלית עמוקה, מרשימה ומלאת נשמה, המגישה ליריקה אינטימית וישירה, באנגלית ובעברית. הלחנים שלה מגובים בהרמוניות ווקאליות עשירות ובהשפעות מגוונות של ג׳אז, גוספל, אר אנד בי, סול ופולק ומלווים לרוב בגיטרה חשמלית מעודנת ועוטפת.

צילום גיל ישי

תמר שכטר, זמרת-יוצרת, ירושלמית ברמ”ח אבריה, ממייסדות קהילת המוזיקאים הירושלמית (אממ”י), כותבת, מלחינה ומופיעה כבר קרוב לעשור. סטודנטית לפסיכולוגיה וקוגניציה ועוסקת בחינוך בלתי פורמלי. תמר מתעסקת בלראות את הטוב שבבני אדם ולתת להם את האומץ לחיות באופן שבו הם היו רוצים לחיות.

צילום גיל ישי

להורדה: אני ישנה

לב היצירה הוא בכתיבה עברית עשירה ופיוטית. נמרוד ממלא את שיריו במקצבים סוחפים ועם זאת בעדינות נוגה ושירה רכה. במוזיקה שלו חושף גבריות רגישה הנעה בין אופטימיות גדולה לקושי וכאב, שירי אהבה מתוקים ושירים עצובים שיורדים לעומק הלב.

צילום גיל ישי

File Name: קומוניקט-ארטישואוקייס-23.docx

ארטישואוקייס – מוזיקה מירושלים
הופק ע”י קהילת המוזיקאים והמוזיקאיות בירושלים אממ”י
בשיתוף המחלקה למוזיקה בעיריית ירושלים
הפקה וניהול אומנותי שניר להב
במאי צלם ועורך גיל ישי
הקלטה וסאונד דולב סלומון
הוקלט וצולם בקניה 4
מיקס ומאסטר ירון סאפר

עיצוב גרפי אלעד אלחרר

תודה מיוחדת
אמיתי מן
מרכז המוזיקה העירוני ע”ש אלפרט
תמר שכטר
תמר שכטר – שירה וגיטרה
אסף סופרי- גיטרה
יובל עזרתי- תופים
טל בר- קונטרבס
Qerenne
קרן קורקוס (Qerenne) – שירה וגיטרה
גיל ארז – בס
רון אבידן – תופים
מיכל ויינשטוק – שירה
כרמל גוזלן – שירה
אוריה הרוש
אוריה הרוש – שירה ועוד
דרור טובול – קונטרבס
הלל אמסלם – כלי הקשה
נמרוד קינן
נמרוד קינן – שירה ויוקללה
נועם ליט – גיטרה ושירה

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן