SHALOSH ★ 17.12 ★ Yellow Submarine

SHALOSH ★ 17.12 ★ Yellow Submarine

תאריך(ים) - 17 בדצמבר 2022
- 20:30
מעלה מפה...
פרטים נוספים:
לקראת אלבום חדש ושלישי בלייבל ACT האירופי, שלוש חוזרים לבית הירושלמי שלהם, הצוללת הצהובה, להופעת פרידה מיוחדת מהאלבום האחרון והתכוונות לאלבום החדש.
מוצאי שבת 17.12
20:30 דלתות
תחילת מופע 21:30
כרטיסים במוקדמת מוגבלת: 70 ש״ח.
https://yellowsubmarine.org.il/event/shalosh-4/
מחיר רגיל בקופה ביום המופע: 90 ש״ח.
שלוש מנגנים מוזיקה אינטנסיבית שמעדיפה לפנות אל הרגש ולגעת בו. המוזיקה חסרת המילים שלהם מיידית, קליטה וחזקה, ועם זאת מעודנת. מוזיקה של שמחה לא מרוסנת שמפעילה את הגוף מצד אחד, ושל לחנים מורכבים ומעגליים של עצירה והתקדמות ושל גדילה ללא הפסקה מצד אחר.
הטריו שבסיסו בתל אביב מערבב באופן אלגנטי סגנונות שונים, חורג מהגדרה של סגנון מוזיקלי זה או אחר, ולא תצליחו לתייג אותו תחת ז’אנר ספציפי. “בשבילנו זה הכי טבעי, הסאונד שלנו יכול להיות סווינג או רוק כבד”. המוזיקה שלהם בנויה מניגודים משלימים של חוזק ורגישות, כוח ועדינות. עם זאת, אין שום דבר מקרי בבחירות המוזיקליות שלהם. שלוש הם כמו אורגניזם אחד, ששלושת חלקיו נושמים יחד באופן טבעי. הם מספרים סיפורים דרך המוזיקה שלהם כי פשוט יש להם מה לומר, הם רוצים להעניק השראה, לשאול שאלות, להפנות את המאזין למקומות לא צפויים ולקישורים מעולמות אחרים, והפלא הוא שהם עושים את כל זה ללא מילים.
“החיים אף פעם לא נעים בכיוון אחד, העולם שלנו מלא הפתעות, דברים מוכרים יכולים להשתנות ממש מתחת לאף, ולכן האתגר הוא להשאיר את הראש מעל המים, להבטיח שהחיים האישיים, החברתיים והפוליטיים ישארו באיזון”. שלוש משקפים את הגישה הזו במוזיקה שלהם, ובמיוחד באלבומם האחרון,
“Broken Balance”: “אפשרנו לעצמנו ליצור מוזיקה קיצונית יותר, מגוונת יותר, עם יותר דרמה” – זה המוטו של האלבום החדש שלהם.
‏”Broken Balance” הוא האלבום החמישי של SHALOSH שחתומים בשלוש שנים האחרונות עם הלייבל האירופאי ACT שנחשב לאחד מהלייבלים החשובים בעולם.
המוזיקה של הלהקה נסקרה על ידי מגזינים כמו Rolling Stones, Downbeat, The Times, The Guardian וה-BBC.
“I really fell in love with Shalosh” – Jamie Cullum
“Israeli piano trio Shalosh’s virtuosic Onwards and Upwards vivaciously taps the Bad Plus, Ahmad Jamal, the hooks and rock crescendos of Esbjörn Svensson Trio and more” – The Guardian
“Shalosh are full of promise” – The Times
About ‘Broken Balance’ from the press:
“Great melodic ideas’ strong ensemble playing and gorgeous sound.”
“A whole new world opens up. The music flows mightily, unconditionally, as a celebration of life.”
מקום האירוע
צוללת צהובה Yellow Submarine
הרכבים 13
ירושלים
קישור לרכישת כרטיסים: https://yellowsubmarine.org.il/event/shalosh-4/
קטגוריות אירועים:
דילוג לתוכן