כרקוקלי מגיעות בפעם הראשונה לצוללת ★ רביעי 21.12

כרקוקלי מגיעות בפעם הראשונה לצוללת ★ רביעי 21.12

תאריך(ים) - 21 בדצמבר 2022
- 22:00 - 23:45
מעלה מפה...
פרטים נוספים:
כרקוקלי מגיעות לצוללת הצהובה בירושלים!
יום רביעי | 21.12 | צוללת צהובה
כרטיסים: https://www.eventer.co.il/event/gpl77/2P7AL
אחרי שנה מטורפת בה הצליחו להגיע ללב הקהל עם השירים ״פרפרים״ ,״הכל אותו דבר״, ״כולם מדברים איתי על״ , ״נסיכת הקלאב״ והסינגל החדש והמפתיע ״הגיל דופק בדלת״ שנכנסו לכל תחנות הרדיו, התברגו בעשרת הגדולים במצעדים השונים והפכו את השתיים לצמד המדובר ביותר ב2022 יחד עם הפרויקט המצליח שבת חברות- כרקוקלי והלהקה לא נחים לרגע ושורפים את הבמות. המופע הוא מופע להקה מיוחד שיכלול את כל השירים המוכרים והאהובים שבא לכם לצרוח וגם כמה מהשירים החדשים ושיתופי הפעולה המפתיעים שעומדים לצאת . המופע משלב בין הרגעים הקסומים והאינטימיים של השתיים על הפסנתר ועד למסיבת לייב בועטת שלא תשאיר לכם ברירה אלא לעוף על עצמכם ולרקוד.
 
״סאונד מדויק, צ’ייסרים עם הקהל, רשימת להיטים מתארכת .הכרקוקליות גרמו לכולם להבין מי נסיכות הקלאב כשהן מילאו את הבארבי פעם אחר פעם עד אפס מקום בקהל שכולו מורכב מנשים , גברים , ילדים , הורים ומשפחות״.
( עידן זקן , מעריב )
 
״הן כנות , ישירות , מצחיקות , והפופ שלהן לא עשוי מפלסטיק . עם סינגלים חדשים ומנצחים כרקוקלי ממשיכות את הנסיקה שלהן לפסגת המוזיקה הישראלית״.
( בן שלו , הארץ )
“הן גם אינדי וגם מיינסטרים, עושות מוזיקה שהיא גם גבוהה וגם נגישה, ובגדול עושות שירים אינטליגנטיים בלי לפספס מילימטר של פאן. כך נראה הדור החדש של הפופ הישראלי” .
( צליל הופמן , מאקו )
מקום האירוע
צוללת צהובה Yellow Submarine
הרכבים 13
ירושלים
קישור לרכישת כרטיסים: https://www.eventer.co.il/event/gpl77/2P7AL
קטגוריות אירועים:
דילוג לתוכן