אודות

אממ"י - קהילת המוזיקאים והמוזיקאיות בירושלים, מי אנחנו?

אנחנו ארגון קהילתי למוזיקאים ומוזיקאיות מירושלים והסביבה, בו מוזיקאים יכולים למצוא השראה, שותפות, ידע משותף והמון כח ודחיפה קדימה. קהילת אממ”י היא קהילה של מוזיקאים למען מוזיקאים שמורכבת מאוסף של קהילות קטנות והתארגנויות עצמאיות שהתלכדו ביחד כדי ליצור מציאות אחרת ועתיד למוזיקה ולמוזיקאים בעיר. תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של מוזיקאים מוזיקאיות משלל סגנונות, מקצועות ורקעים, כמו גם מגוון של בעלי מקצוע באקו-סיסטם של העשייה המוזיקלית בעיר (ובסביבתה).

מטרות הקהילה

אנחנו מעוניינים לייצר קהילה של יוצרים רבגוניים בירושלים, דרך נתינת במה להופעה, הפקה ושיתופי פעולה, יצירה משותפת, יצירת אפיקי הכנסה למוזיקאים בעיר ולתת כלים למוזיקאים להתפרנס ולפעול – ולא רק למוזיקאים, קהילה שמכילה ותומכת גם בכל מה שסובב את המוזיקה: אולפנים וחדרי חזרות, מועדוני הופעות, צלמים, מעצבים, כל בעל מקצוע שמתפרנס מקיומם של מוזיקאים וכל תחום שמוזיקה היא חלק מהיצירה שלו (תיאטרון וקולנוע לדוגמה).

אנו מאמינים שהעשרה ופיתוח של קהילת המוזיקאים תעשיר גם את כל האקו-סיסטם שמסביב לה:

  • מוזיקאים ומוזיקאיות ייקחו חלק פעיל בעיצוב התרבות והקהילה בעיר, כך שיווצרו אפשרויות פרנסה חדשות לאמני הקהילה ולאמני העיר בכלל. 
  • יווצרו במות של שיתופי פעולה רב-תחומיים.
  • יתחזק ויתפתח ערוץ התקשורת בין האמנים לבין הגופים הרשמיים בעיר.

קהילת אממ”י מקיימת את פעילות הכלכלית כיום דרך עמותת בר קיימא לתרבות

קצת מהפרויקטים והעשייה שלנו עד היום

TOOLBOX כנס המוזיקאים והמוזיקאיות בירושלים – בשיתוף פעולה ראשון עם ‘צלילים איגוד המוזיקאים’ והמחלקה למוזיקה בעיריית ירושלים ארגנו את הכנס השנתי הראשון למוזיקאים בירושלים, עם שלל סדנאות וכלים שכל מוזיקאי ומוזיקאית צריכים כדי להתפרנס.

רוצים להפיץ את המוזיקה שלך לסטרימינג? עכשיו אפשר! אממ”י הינם גוף מייצג בהפי”ל – והמשמעות של זה היא שאת/ה יכול/ה להפיץ את המוזיקה שלך דרכנו! לפרטים נוספים והפצה – כאן!

קונסולה – יצירה של 50 אמנים. פרויקט הדגל של קהילת אממ”י בו חיברנו בין עשרות כותבים, מלחינים, מבצעים, טכנאים, צלמים, מאיירים ועוד.

הפקות מקור נוספות של אממ"י:

  • ארטישואוקייס ירושלמי – מופעי חשיפה מצולמים
  • שנות אור – שיר ראשון בהפקת אממ”י
  • מיקסר – סדרת הרצאות וכלים למוזיקאים
  • אחד קפה אחד סוכר – סדרת מופעי דאבל פיצ’ר
  • ביונה – מופע הומאז’ לביונסה ויונה וולך ביוזמת סטודנטים מהאקדמיה למוזיקה
  • סנגריה – מופע שורף, אבל בקטע טוב
  • ועוד

השותפים שלנו!

אתר זה הוקם בסיוע מעגל הנתינה לאומנויות בירושלים, תרבות בירושלים ללא גבולות JCU

עמותת בר קיימא לתרבות, אגף תרבות ואומנויות עיריית ירושלים, המחלקה למוזיקה עיריית ירושלים, בית אורי צבי, המזקקה, מוסללה, פורום המוסיקאים הירושלמי, קהילה J.LIONZ, צוללת צהובה, אולפני פיוז, אולפני בוקסה, לנגן בכיף, צלילים – איגוד המוזיקאים והמוזיקאיות, המקפצה, יחצינו לאן, תמול שלשום, המפלצת, נוקטורנו, ימית הגר, כרמל – קבוצה למוזיקאים ומוזיקאיות חיפאית, Music Rishon.

דילוג לתוכן